Květen 2009

Adobe photoshop CS2 full version - KEYGEN

30. května 2009 v 15:24 | QbelíQ |  Secko možný

tady jenom takovej malej návod jak mít plnou verzy photoshopu CS2 :

x nejdřív si stáhněte photoshop CS2 tady
x budete potřebovat ještě jeden program - key generation ten stáhnete tady
x otvírá se to ve WinRaru takže kkdo nemá stahuje tady

Až se vám stáhne photoshop tak ho nainstalujte.....až se vás budou ptát na Trial verzi nebo serial number klikněte na serial number.....teĎ budete potřebovat keygen...ten se nemusí instalovat takže ho jenom otevřete... klikněte na generate serial number.... kód co vám vyhodí keygen zkopírujte a dejte do photoshopu - prázdný okínko....Potom se vás to zeptá jestli se chcete registrovat....klikněte na register later....další tabulka je aktivační...klikněte vlevo dole na activation options.....potom phone activation....→ next..vidíte dvě okínka s kódama.. 1. je serial number ten už jste zadali.. a potřebujete ten 2. - activation number... otevřete keygen.....do okínka veprostřed zkopírujte activation number a dejte generate auth code...vygenerovaný kód zkopírujte do okínka v tabulce dole ( v photoshopu) a dejte activation.


I mně to docela dalo zabrat, ale když to vyskoušíte už snad 100krát tak se vám to nakonec stejně povede. A výsledek stojí zato! xD
Adobe photoshop CS2

Key generator

WinRAR

BBaTT

27. května 2009 v 18:49 | QbelíQ
.xD víte že netopýr může mít rozpětí křídel klidně i 2 metry ? to sou borci ty netopýři.. xD
Jinak mimush.. teĎ koukám na 2x12 Queer as folk .. trochu sem to zanedbávala. dlouho se to načítalo.. pracuju na novym designu pač sem si nainstalovala plnou verzi photoshopu CS2 Ale anglicky.. tkže to skoro vubec nechápu..No asi si na inťáku přečtu návod... Neska sme měli projekt xD O vodě.. Pač pojedeme na Lužnici ..no to bude něco s naší třídou.. Já to jako umím.. jezdim na vodu skoro každej tejden... Minule sem dokonce vyhrála novou vestu xD Ale ty vostatní to bude 5 metrů- keř. 10 metrů- keř xD Nebo stromek říkejtre si tomu jak chcete.. A ještě něco.. ptž vim že nikoho nebaví číst dlouhý proslovy xD Sem zase zamilovaná.. Určitě ho všichni znáte.. Joey Jordison...bubeník Slipknot.. kytarista, zpěvák Murdedolls xD Jasně neznáte. nevadí B-Bye!!

http://fc07.deviantart.com/fs8/i/2005/327/d/1/Bat_by_de_kay.jpg